У Добропіллі відбудеться Свято добросусідства

- Реклама -

З 3 по 8 вересня команда проекту «Метамісто: Схід» працює у Добропіллі над створенням нового вільного простору. Разом з сусідами і сусідками, на місці пустиря, будується локація для дитячих ігор і вечірніх кінопоказів, місце де можна зустрітись з друзями чи почитати у затінку дерев книгу.

8 вересня відбудеться урочисте відкриття простору. На Свято добросусідства, яке буде проходити протьогом усього дня, запрошуються мешканці та гості міста.

Відкриває простір Свято добросусідства, що буде відбуватися 8го вересня, протягом усього дня.

Програма заходу:

8:00 — Ранкова йога

Катерина Стороженко — за освітою викладач англійської, іспанської мов та зарубіжної літератури, за покликанням — викладач йоги. Особиста практика почалася в 2011 році в Донецьку. Закінчила курси перинатальної йоги у Ольги Верби в Москві, після чого повернулася в Добропілля викладати.

12:00 — Практикум «Як cпільними зусиллями вирішувати проблеми району»

Павло Калюк — співзасновник та координатор спільноти сусідів «Подоляночка», яка об‘єднала понад 4000 людей та з 2015 року співкоординатор міського городу «Самосад»

12:30 — Гра «День Міста Гурманів: готуємо меню»

Оксана Олійник — культуролог, психотерапевт, перекладачка. 5 років тому переїхала зі столиці у невелике село Христанівка на Полтавщині (населення менше 100 осіб). Для відродження села створила громадську організацію «Живе село», яка за два роки існування створила бібліотеку, «банк речей», творить «Музей історій Христанівки» і видає повноколірний журнал «МІХ». Проводить освітні та культурні заходи, є ініціатором відродження пам’ятки архітектури, яка знаходиться у аварійному стані.

20:00

Акустичний концерт під гітару Олег Каданов — лідер харківського гурту «Оркестр Че»,  «Мантри Керуака», учасник гурту «Лінія Маннергейма», протягом багатьох років ділиться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують різні погляди і настрої, реальність та метафізику.

Також протягом дня відвідувачів свята очікують настільні ігри, футбол, хендмейд, воркаут, фланг йога, барбекю та багато інших цікавинок.

Усі бажаючі запрошуються на Свято добросусідства, яке відбудеться за адресою: м. Добропілля, вул. Гоголя 31-33.

 

- Реклама -