Партія «Наш край»: уряд заощадить субсидії на безробітних українцях

- Реклама -

Українців, які стоять на обліку в центрах зайнятості та відмовляються від запропонованих варіантів роботи, позбавлять статусу безробітного та субсидії. Замість створення нових робочих міст уряд продовжує тиснути на громадян та створює умови для накопичення комунальних боргів.

Тепер, якщо безробітний відмовився від 2 запропонованих вакансій, то він втрачає як допомогу з безробіття, так і право на субсидію. Уряд таким чином хоче знизити навантаження на бюджет, скоротити виплати безробітним, зменшити кількість отримувачів субсидій та покращити статистику.

Восени Мінсоцполітики планує повторно переглянути списки отримувачів субсидій. Раніше таку процедуру проводили раз на рік.

Загалом, політика влади зі скорочення субсидій та відсутність ефективної програми створення нових робочих місць призвела до того, що громадяни вимушено шукають роботу за кордоном.

Партія «Наш край» закликає уряд створювати робочі місця та виконувати соціальні обов’язки, а не заганяти українців у комунальні борги. Цей крок Кабміну і може призвести до масових судових справ щодо позбавлення безробітних права на проживання у своїх домівках.

Партія закликає уряд скасувати умову про відмову від 2 вакансій. Кабмін має запропонувати ефективні програми перекваліфікації робітників, особливо це стосується людей віку 50+, яким найважче адаптуватися до умов сучасного ринку праці.

- Реклама -