У Покровську провели незвичний регбійний флешмоб

- Реклама -

29 та 30 серпня у Покровську, на стадіоні спортивного комплексу «Металург», що розташований у селищі динасового заводу, відбувся чемпіонат Донецької області з регбі-15 серед юнаків 1999-2003, 2004-2005, 2006 р. н. та молодше.

Про це повідомляє Департамент сім`ї , молоді та спорту Донецької ОДА.

На початку змагань учасників привітали представники міської влади, перший президент Федерації регбі Донецької області та віце-президент Федерації регбі Донецької області.

Цього разу чемпіонат був особливо цікавим та видовищним, адже по закінченню турніру на учасників чекав регбійний флешмоб «Диню штовхай». Замість звичайного регбійного м’яча спортсмени грали справжніми динями.  Задачею було не тільки обіграти суперника, але і  зберегти диню цілою. Після захопливої боротьби юні регбісти отримали можливість поласувати солодким реквізитом.

Слід зазначити, що ці змагання проводяться традиційно перед початком навчального року вже другий рік поспіль. Позмагатися у цікавому турнірі прибули регбісти Покровська, Краматорська і Селидового. Переможців і призерів чемпіонату нагороджено кубками, медалями та грамотами департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

- Реклама -