До уваги водіїв! Діти йдуть до школи – будьте уважні!

- Реклама -

Правоохоронці Покровська звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. 

Від завтра розпочинається новий навчальний рік, а отже на вулицях населених пунктів побільшає юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих – зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно та без прикрих, а часом трагічних випадків.

Правоохоронці нагадують дорослим – безпека дітей, перш за все, залежить від вас! Від уважності керманичів авто, від відповідального ставлення батьків, і просто від небайдужості кожного з нас.

«Шановні батьки! Обов’язково нагадайте своїм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто, — йдеться у повідомленні на сайті Покровського відділу поліції. — Шановні водії! Будьте максимально уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, у місцях, де встановлено знак «Діти», у районі зупинок громадського транспорту, поблизу житлових мікрорайонів, місць масового відпочинку. Дитина може раптово з’явитися на дорозі! Вам необхідно знизити швидкість і бути уважними».

Наразі поліція посилила контроль на дорогах. Однак зусиль одних тільки правоохоронців і освітян не достатньо. Аби діти почувалися в дорожньому русі безпечно, потрібна підтримка суспільства і власний приклад виконання правил дорослими.

- Реклама -