У Мирнограді провели змагання серед рятівників

- Реклама -

Сьогодні, 31 серпня,  Мирноград побачив таку кількість рятувальників, як ніколи.

На території 52 ДПРЧ міста Мирнограда відбулися змагання серед ланок ГДЗС (газодимозахисники). В заході взяли участь 19 команд, в тому числі і команда 9ДПРЗ з Покровська, яка виступала під номером 13.

Змагання проходили у дуже інтенсивному темпі, адже вогнеборцям необхідно було подолати лінію перепон, яка складалася з декількох етапів. Всі ділянки траси потребували неабиякої фізичної сили та витривалості, адже потрібно було подолати, в прямому сенсі, пекельний вогонь і хмари чорного диму, і все це в апаратах на стиснутому повітрі, перебування в яких у таку спеку – вже нелегка справа.

Окрім практичної частини, яку вдалося подолати не всім (три команди зійшли із дистанції через погане самопочуття бійців у ланках), вогнеборців чекали питання по теорії пожежогасіння, де також необхідно було продемонструвати свої знання та заробити додаткові бали (або штрафні).

По завершенню змагань усі результати були представлені в єдиній таблиці, після чого були зроблені підсумки. Отже, І місце посіла команда з Маріуполя, ІІ місце – вогнеборці із Дружківки, а ІІІ – рятувальники Краматорська. Бійці 9 ДПРЗ міста Покровськ посіли почесне IV місце, бо зовсім трошки відстали від краматорчан.

- Реклама -