Ми діти твої, Україно: у Родинському провели сімейний конкурс до Дня Незалежності (Фото)

- Реклама -

Проводити вихідні у Родинському міському парку — гарна традиція для місцевих жителів та гостей міста. Вчора, 24 серпня, за підтримки депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, депутатського корпусу Родинської міської ради та політичної партії «Наш край» у Родинському провели сімейний конкурс «Ми діти твої, Україно!»

Прийняти участь у конкурсі зголосились чотири сім’ї. На них чекали захоплюючі та цікаві конкурси, де вони могли проявити свої таланти та знання. Учасники відгадували народні прислів’я, малювали Україну на кульках, приймали участь у флешмобі до найголовнішого свята країни. Загалом, атмосфера свята була сімейна та затишна.

Оцінювало конкурс компетентне жюрі, до складу якого увійшли: в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко, члени партії «Наш край» Олена Мордвинова та Оксана Щава.

«Хочу привітати всіх з Днем незалежності і побажати здоров’я, миру, злагоди та процвітання, — звернулась до присутніх Катерина Сергіівна Андрійченко. — Жюрі було дуже складно обрати переможця, адже всі учасниці ще раз довели, що українські жінки найкращі у світі — гарні дружини та чудові мами».

Рішенням жюрі всі сім’ї були нагородженні цінними подарунками — побутовою технікою від організаторів свята.

- Реклама -