Рятувальники Покровська проводять рейди на водних об`єктах

- Реклама -

Упродовж літа рятувальники ДСНС контролюють ситуацію з дотриманням громадянами правил безпечної поведінки на воді. Але, на жаль, іноді відпочиваючі нехтують елементарними правилами безпеки, гадають, що з ними нічого прикрого не станеться і така самовпевненість в свою чергу призводить до трагічних наслідків.

Так, вчора, 22 серпня,  фахівці 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали на пляжі. Вони нагадали населенню правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між офіційно відкритими пляжами та місцями несанкціонованого відпочинку, розповсюдили профілактичні наочні матеріали з правилами безпечного поводження на воді, довели статистику загибелі людей на водоймах.

Особливу увагу рятувальники приділили дітям. Оскільки залишені без догляду дорослих, вони починають бешкетувати на воді і це часом призводить до трагедії. Рятувальники зверталися до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки на воді.

Залишається сподіватися, що набуті знання по правилах безпеки життєдіяльності допоможуть громадянам в майбутньому надати допомогу людині, яка потопає, або навіть врятувати чиєсь життя.

- Реклама -