Співробітники Покровського відділу поліції вшанували пам’ять загиблих колег

- Реклама -

22 серпня – День пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ. В цей день вшановують пам’ять тих, чиє життя обірвалося під час виконання завдання, спрямованого на збереження правопорядку та життя людей. Сьогодні хвилиною мовчання вшанували пам’ять своїх колег мирноградські, добропільскі та покровські правоохоронці.

Співробітники Покровського відділу поліції разом із членами родин загиблих колег поклали квіти до меморіалу, встановленого на будівлі відділу поліції на честь старшого лейтенанта Віталія Мандрика, який будучи бійцем спецпідрозділу «Сокіл», загинув 23 лютого 2015 року, рятуючи мешканців півмільйонного Маріуполя від теракту. ​

Потім, на місцевому цвинтарі хвилиною мовчання були пом’януті Віталій Мандрик, його загибла дружина Катерина та колега — Олександр Білий, який загинув в 2011 році під час переслідування та затримання особливо небезпечних злочинців.

В Мирноградському та Добропільському відділеннях поліції правоохоронці, рідні та близькі біля пам’ятних дошок хвилиною мовчання та світлими споминами вшанували пам’ять своїх колег, які загинули під час виконання службових обов’язків.

«Пам’ятати та вшановувати загиблих колег – наш обов’язок. Не тільки в цей день ми із сумом згадуємо наших співробітників, які власним прикладом довели відданість своїй професії й країні. На жаль, вони загинули дуже молодими та ми обіцяємо не залишатись осторонь життя їх дітей і всіляко допомагатимемо в усьому»,- підкреслили співробітники Покровського відділу поліції.

- Реклама -