В Україні стартувала кампанія «Посада: простий українець»

- Реклама -

Напередодні Дня Незалежності Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ініціювало всеукраїнську кампанію «Посада: простий українець». Її мета – дати можливість усім громадянам, а особливо тим, хто перебуває на окупованих територіях, привітати одне одного з найважливішим святом країни через сайт-конструктор, почути своїх друзів, сусідів, близьких. Відтак кожен зможе створити листівку-привітання, поділитися нею у соцмережах і месенджерах, а також проглянути усі привітання через галерею сайту.

У Міністерстві впевнені, що акція «Посада: простий українець» об’єднає українців, дасть змогу почути та зрозуміти одне одного. Кампанія вже об’єднала звичайних людей з різних куточків України віком від 2 до 90 років — представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності. У рамках кампанії частина привітань буде розміщена також на білбордах в багатьох областях України, потягах «Інтерсіті», міжміських електричках, київському та харківському метро.

Створити власне привітання з Днем Незалежності можна всього у три кроки:

  • зайти на сайт ua27.mtot.gov.ua;
  • завантажити власне фото та написати привітання;
  • поширити створену вами листівку в соцмережах або месенджерах.

Організатори закликають усіх приєднатися до кампанії — адже це є приводом привітати усіх українців, включно з жителями тимчасово окупованих територій, з одним із найважливіших свят.

- Реклама -