У Покровську урочисто привітали шахтарів області (Фоторепортаж)

- Реклама -

Сьогодні, 21 серпня, у Покровську відбувся обласний урочистий захід з нагоди святкування професійного свята Дня Шахтаря.

З 9-ої години ранку біля Будинку культури ШУ «Покровське» почали збиратися почесні гості, яких зустрічав професійний оркестр Національної поліції.

У фойє були представлені тематичні експозиції малюнків до Дня Шахтаря, якими могли насолодитися усі присутні.

Варто відзначити, що організація обласного свята була на найвищому рівні. Заплановані заходи розпочались у назначений час і без запізнень.

На початку урочистого заходу дошкільнята у національних костюмах виконали Державний гімн України, який зворушив всіх присутніх.

Зі словами вітання до шахтарів звернувся губернатор Донецької області Олександр Куць:

«Дозвольте щиро, від усього серця, привітати Вас з Вашим професійним святом — з Днем Шахтаря. Подякувати Вам за Вашу важку і самовіддану працю, за те, що здобуваєте енергетичну незалежність України. Саме Ви забезпечуєте економічну стабільність країни. Завдяки Вам у українців є світло і тепло. Ви ризикуєте життям щодня, здобуваючи наше стабільне сьогодення, а саме головне — наше успішне майбутнє. Український народ вдячний Вам за це.

Вугільна промисловість переживає не найкращі часи, і українська влада всіляко підтримує її — Президент України Петро Порошенко підписав закон, за яким додатково виділено з державного бюджету 1,4 млрд гривень на фінансування галузі, що дозволить погасити заборгованість із заробітної плати.

Обласна військово-цивільна адміністрація, Донецька державна обласна адміністрація, Кабінет Міністрів, і саме головне Президент України буде робити і в подальшому все, щоб підтримати Вас у цей нелегкий час.

Окремо хочу звернутися до шахтарів, які лишились  на тимчасово окупованій території. Ми бачимо в яких нелюдських умовах Вас примушують виконувати цю і так нелегку роботу. Але ми повернемось! Я сподіваюсь, що найближчим часом День Шахтаря ми відсвяткуємо на центральній площі звільненого Донецька. Зичу Вам здоров’я, сімейного благополуччя і нових успіхів. Слава Шахтарям і Слава Україні!»

З професійним святом шахтарів привітав і директор Департаменту вугільно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександр Владиченко:

«Шановна гвардія праці! Так історично склалось, що такими словами називають шахтарів — Героїв своїх професій. Від імені Міністерства енергетики та вугільної промисловості України вітаємо Вас всіх з професійним святом. Хай в цей день вам щастить, хай буде щастя та мир у Ваших оселях. Хай успіх не покидає Вас. Дякуємо Вам за Вашу працю».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих шахтарів.

Кращих гірників Донеччини відзначили галузевими нагородами, грамотами та подяками від Донецької обласної державної адміністрації.

Також були підведені підсумки конкурсу, проведеного в 2018 році за ініціативою Олександра Куця. Згідно якого, кращими працівниками вугільної промисловості Донецької області визнані:

«Кращий гірник очисного забою» — Олександр Бендяк, шахта «Капітальна» ДП «Мірноградвугілля»;

«Кращий прохідник» — Юрій Соколенко, ДП «ШУ «Південнодонбаське №1»;

«Кращий працівник вуглезбагачення» — Олег Бондик, ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»;

«Кращий командир відділення оперативного взводу гірничорятувальної служби» — В’ячеслав Корнілов, командир відділення опервзводу 10 воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.

Сміливо можна сказати, що вперше завдяки новому керівництву області свято було по-сімейному теплим і яскравим. Губернатору Олександру Куцю вдалося об’єднати всіх представників гірничої професії та приділити увагу кожному, тим самим підкреслюючи вагомість їх професії.

Адже найголовніше для гірників – розуміння їх проблем і щирість привітань.

- Реклама -