Роботодавців Мирнограду проконсультували з питань заповнення звітності

- Реклама -

17 серпня в Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбувся семінар з актуальних питань для роботодавців м. Мирнограду.

Під час проведення семінару начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Кирилова Оксана Анатоліївна звернула увагу присутніх на змінах в формуванні та наданні щомісячної звітності за найманих працівників (Додаток 4) згідно Порядку, затвердженного наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 з урахуванням змін (Наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511). Вона розглянула типові помилки та надала рекомендації до заповнення роботодавцями звітності по єдиному соціальному внеску про застрахованих осіб.

Також Оксана Анатоліївна проінформувала присутніх про нові електронні послуги, які надає Пенсійний фонд України, повідомила про те, що ставши користувачем веб-порталу громадяни можуть отримувати інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, щодо сум заробітної плати (доходу), який буде використовуватися в майбутньому при розрахунку розміру пенсії та інших страхових виплат. Крім того, Оксана Кирилова зазначила, що Пенсійним Фондом запроваджено послугу смс-повідомлень та видачі довідок з QR-кодом.

Під час заходу головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Корпесьо Катерина Валеріївна ознайомила учасників з негативними наслідками виплати зарплати в «конверті», механізмом зарахування страхового стажу та сплати страхових внесків.
Наприкінці зустрічі запрошені отримали відповіді на запитання та одержали тематичні інформаційні матеріали

- Реклама -