Мешканець Добропілля збіднів на 33 тисячі гривень

- Реклама -

В Добропіллі доброзичливі «співробітники банку» заволоділи коштами з банківської картки місцевого мешканця. Правоохоронці встановлюють особи зловмисників. Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

33 тисячі гривень коштувала 53-річному чоловікові з Добропілля послуга від «співробітників банку».

Все почалося з дзвінка, нібито, від Служби безпеки банку. Під час розмови невідомі повідомили про спробу маніпуляцій з банківським рахунком потерпілого. Зловмисники запропонували наляканому чоловіку заблокувати свою банківську картку і, аби зробити це якнайшвидше, порадили повідомити пін-код картки та цифри, які на ній зображені.

Вже в поліції потерпілий зізнався, що розгубився, тому і назвав незнайомцям свої дані. «Лише наступного дня я вирішив перевірити свій грошовий баланс й виявилося, що на рахунку – нуль, замість коштів, що там були»,- розповів ошуканий громадянин.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Шахраям, які збагатилися за чужий рахунок, загрожує до 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -