Партія «Наш край»: олігархи вмовили міністрів підвищити ціну на газ ще на 900 грн

- Реклама -

З початку 2018 року підконтрольні газовим олігархам облгази вимагають від уряду збільшити тариф на транспортування газу розподільними мережами у 2,5–7,3 рази – в залежності від об’ємів та кількості споживачів.

Якщо регулятор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики виконає вимоги олігархів, то новий тариф на розподіл та транспортування газу сягне 1 407 грн. за 1 тис. м3 – зростання на 174%. Сьогодні тариф становить 514 грн. за 1 тис. м3.

Такий стрибок тарифу, більше ніж утричі, спричинить підвищення кінцевого роздрібного тарифу на газ для населення на 15,4%, або на 1 072 грн. за 1 тис. м3. Вартість однієї тисячі кубів газу для населення сягне 8 030 грн., і це за умов, що незмінними залишаться інші складові кінцевої ціни на газ для населення.

Виходить, що олігархи роками володіли газовими мережами, отримували від держави преференції, але не вкладали в модернізацію належних коштів.

Партія «Наш край» закликає уряд у жодному разі не виконувати вимоги газових олігархів:

— на сьогодні вже понад половина споживачів сплачують рахунки за газ тільки за допомогою субсидії;

— збільшення тарифу на розподіл газу майже утричі спровокує підняття тарифів на опалення та гарячу воду.

Партія наголошує, що чергове підвищення тарифу на газ спровокує системне зростання тарифів на комунальні послуги, що лише збільшить бідність та призведе до зростання обсягів субсидій. Саме із державного бюджету (а це гроші українців) підуть фінанси на збільшення заробітків газових олігархів.

Уряде – стоп працювати на олігархів!

 

 

 

 

- Реклама -