У Покровську проведуть прес-сніданок із суддею

- Реклама -

Ідея створення електронного суду полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між судовими установами, учасниками судового процесу, а також іншими державними структурами з метою забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні. Крім того передбачено фіксування судового процесу і участь сторін процесу у судових засіданнях в режимі відео-конференції. Коли чекати впровадження цих змін? Жителям Покровська пропонують обговорити ці та інші питання під час прес-сніданку із суддею Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Артемом Токарєвим.

Захід відбудеться у Покровську, у п’ятницю, 3 серпня, о 10:00, в кафе Корлеоне (вул. Центральна,147). Прес-сніданок ініційовано Комітетом виборців України. Інформаційна підтримка – ГО «Донецький прес-клуб».

Питання до обговорення:

  1. Що являє собою судова реформа і чому вона так важлива для пересічних людей? Як фінансово буде забезпечена судова реформа. Скільки на це в бюджеті закладено коштів? Яку винагороду отримують (будуть отримувати) судді?
  2. Хто здійснює контроль за діяльністю суддів?
  3. Що таке «електронний суд» та для чого він нам потрібен? Коли буде створена єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система та коли почне працювати? Яка процедура буде з тими особами, які не мають доступу до інтернету? Старий режим чи будуть створенні якісь установи, які надаватимуть відповідні безкоштовні послуги?
  4. Е-Декларації. Що вони собою являють та для чого нам потрібні ? Хто має право або зобов’язаний декларувати  свої доходи? Що очікує посадовців у випадку незаконного збагачення або зазначення недостовірних відомостей?

До участі  у заході запрошуються судді, представники апарату суддів, правники, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та профільних ГО.

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: 066 224 36 55 Тетяна Строй.

- Реклама -