В Добропіллі нагороджено переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»

26 липня в актовій залі виконавчого комітету Добропольської  міської ради відбулось урочисте нагородження і вручення сертифікатів переможцям річного конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Сертифікати переможців були надані ініціативним групам, ОСББ та громадським організаціям Добропілля та Добропільського району.

Конкурс міні-грантів реалізується на території Добропілля з 2013 року в рамках Програми соціальної партнерства ДТЕК та місцевої влади.

Вперше конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» у Доброполі відбувся в 2013 році. Тоді було реалізовано 10 проектів найбільш активних містян з 35 поданих на конкурс. У 2014 році активність громадян, готових змінити життя у своїх містах до кращого, зросла в 2 рази — на розгляд конкурсної комісії «Громади своїми руками» вже подано 68 заявок, 15 з яких стали переможцями. В 2016 році до участі в конкурсі до міст Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт Новодонецьке приєднались Добропільський та Олександрівський райони, що призвело до збільшення кількості заявок та можливостей підвищення рівня життя мешканців сіл за рахунок реалізації проектів на їх територіях. Щороку кількість поданих заяв із ініціативними групами Добропілля збільшувалась і в 2018 році склала 105.

Проектів-переможців в м. Добропілля в цьому році також рекордна кількість — 27 з 40 поданих проектів. Від ініціативних груп Добропільського району було подано 9 проектів і рішеннями конкурсних комісій були підтримані всі соціальні ініціативи жителів сіл!

При визначенні переможців пріоритет був відданий ініціативам, які зроблять життя в містах і селищах більш комфортним, затишним та корисним.

- Реклама -