У Покровському районі перевірили стан інфраструктурних об’єктів

За дорученням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. 26 липня директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Скарга М. О. з метою здійснення моніторингу стану відновлення інфраструктурних об’єктів здійснив робочу поїздку до Покровського району Донецької області.

По Покровському району за рахунок коштів обласного бюджету, зокрема за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (перелік об’єктів затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації № 548 від 04.07.2016 ), та співфінансування з районного бюджету у поточному році здійснюється капітальний ремонт, термомодернізація будівель лікарських закладів, навчально-виховних комплексів, придбання обладнання та приладдя для них.

Крім того, за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізуються об’єкти «Розробка проекту “Організація автоматизованого посту контролю на ділянці р. Солона на території Покровського району” та «Розробка проекту регіонального центру утилізації ТПВ у м. Покровськ».

Також, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році по Покровському району передбачена реалізація 2 проектів: «Будівництво водогону до сіл та селищ Срібненської та Новоєлизаветівської сільських рад Покровського (Красноармійського) району від Селидівського водогону Д=600 мм № 2» та «Капітальний ремонт частини будівлі Удачненського центру культури та дозвілля комунального закладу культури «Покровський районний культурно – дозвіллєвий центр».

В рамках робочої поїздки було оглянуто стан проведення капітального ремонту (термомодернізація) будівлі Гродівської селищної лікарської амбулаторії КЗОЗ “Покровський районний ЦПМСД” (спільно з головою Гродівської селищної ради Руденко Л. П.), відвіданий Покровський районний культурно – дозвіллєвий центр, обговорені проблемні питання та визначені напрямки їх вирішення.

- Реклама -