Підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 15/60; «Мар’їнка» – 0/0; «Новотроїцьке» – 0/0; «Гнутове» – 13/10.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 38,9 тисяч осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7980 осіб та 1030 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9090 осіб та 1745 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 8445 осіб та 1645 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3735 осіб та 895 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» –  9630 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Учора в контрольний пункт в’їзду-виїзду «Мар’їнка», на виїзд з ТОТУ, прибув «Volkswagen Tiguan» під керуванням нашого співвітчизника.  У ході огляду транспортного засобу української реєстрації військовослужбовці Краматорського загону із залученням службового собаки та спільно з представниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил виявили у підлокітнику пістолет травматичної дії RG-88 калібру 9 мм зі спорядженим магазином, 7 набоїв й між передніми сидіннями гумовий та металічний телескопічний кийки. Громадянина та виявлені речі встановленим порядком передано представникам Нацполіції.

Крім того, за пришвидшене проходження контролю у КПВВ «Майорське» громадянин України запропонував співробітнику прикордонного відомства хабар. Стосовно правопорушника до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

- Реклама -