У Мирноградській бібліотеці відсвяткували День хрещення Київської Русі – України

Щороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято — День хрещення Київської Русі – України.

З нагоди цієї визначної події, до уваги користувачів бібліотеки – філії №1 представлено тематичну викладку та огляд літератури «Православна моя Україна», на якій представлена література, яка розповідає про історичну подію, що відбулася у 988 році та стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

Бібліотекар Галина Вацура провела хвилину духовності «Історія України. Хрещення», на якій розповіла маленьким користувачам, що хрещення пов’язують із ім’ям князя Володимира Великого, якого церква визнала святим рівноапостольним.

У 983 році військо князя Володимира здійснило похід на ятвягів. Князь захопив Херсонес, який тоді належав Візантійській імперії і зажадав руки Анни, що була сестрою візантійських імператорів Василя і Костянтина. Однією з умов шлюбу стало прийняття Володимиром християнства.

Діти переглянули книги про Великого князя Володимира та мультиплікаційний фільм «Князь Володимир», з якого дізнались про постать великого князя київського та його історичне рішення – прийняття Християнства.

Діти також дізнались, що День хрещення Київської Русі – України, відзначається щороку 28 липня — в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі.

Завідуюча бібліотекою Наталія Боброва запропонувала дітям старшого шкільного віку прочитати твори В. Малика «Князь Кий», Д. Ємця «Князь Володимир», С. Скляренка «Володимир» та інші художні твори, які висвітлюють події тисячолітньої давнини.

- Реклама -