У Мирнограді обговорили проблеми протидії торгівлі людьми

26 липня у Мирноградському міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру «Рух» проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Змістовим наповненням даного заходу стало ознайомлення безробітних громадян з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, розкриття переваг легального працевлаштування, визначення негативних наслідків торгівлі людьми на динаміку розвитку соціуму тощо.

«На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави», — наголосила фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова.

У ході семінару учасникам заходу було надано роз’яснення, у чому полягає суть поняття «торгівля людьми», акцентуючи увагу на масштабність поширення даного явища у світі, оперуючи експертними оцінками деяких міжнародних організацій. Також слухачів ознайомили з формами торгівлі людьми та шляхами потрапляння до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.

На завершення семінару присутні переглянули відеофільм «Життя на продаж», в якому відтворені реальні події, справжні свідчення жертв та страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

- Реклама -