У Добропіллі пройшов навчальний семінар з основ бізнес-планування

25 липня в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся навчальний семінар з основ бізнес-планування за участю представників Добропільської ОДПІ, відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, відділу економіки міської ради.

Юрисконсульт Альона Петрова ознайомила присутніх з можливістю взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», детально зупинилась на вимогах до бізнес проектів та моментах, які заважають їх успішному захисту. Акцентувала увагу, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку, принесуть суспільну та економічну користь і важливо віднайти саме свою ринкову нішу.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Зіганшина провела презентацію «Стимулювання створення нових робочих місць від Добропільського МЦЗ», підкресливши надання всебічної підтримки з боку служби зайнятості.

Також, учасників семінару поінформували про діючі гранти, зокрема, від Данської Ради у справах біженців, розглянули структуру бізнес – плану, ознайомили з відео посібником Донецької обласної служби зайнятості по складанню бізнес — планів, ознайомили з регіональним конкурсом молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».

Захід відвідали 4 особи, в тому числі 1діючий роботодавець.

«Якщо у Вас є питання по складанню бізнес-планів — приймайте участь у щотижневих навчальних семінарах (тренінгах) з бізнес-планування в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості. Чекаємо на Вас щосереди з 10 до 13 години», — йдеться у повідомленні.

 

- Реклама -