Спортсмени Покровської ДЮСШ зіграють на Чемпіонаті Європи з регбіліг U-19

З 5 по 11 серпня в Белграді (Сербія) пройде Чемпіонат Європи з регбіліг U-19. У змаганнях візьмуть участь 8 команд: Англія, Шотландія, Франція, Ірландія, Уельс, Італія, Сербія та Україна. Нагадаємо, що не дивлячись на те, що Україна поступилася в кваліфікаційному матчі збірній Італії, українці замінять на чемпіонаті збірну Росії, яка була змушена відмовитися від участі в турнірі через фінансові труднощі.

Перед виїздом до Сербії, Українці U-19 проведуть триденний збір у Львові. Першим суперником України в Белграді буде збірна Уельсу. Матч відбудеться на стадіоні Макіс 5 серпня о 15.00 за київським часом.

«Це історична подія для українського регбіліг. Ми вдячні організаторам за можливість взяти участь в Євро U-19. Склад учасників турніру дуже сильний і нам доведеться дуже постаратися, щоб показати свої сильні сторони»- зазначив тренер збірної України U-19 Ігор Юркін.

До складу збірної України U-19 увійшли 8 спортсменів з Донецької області: Андрій Шелеповский, Даніїл Червинський, Антон Пятницький, Віталій Пучков (ДЮСШ м. Покровськ), Антон Большаков, Денис Майоров, Євген Черних (м. Селидове), Кирило Усік (м. Білозерське).

- Реклама -