Перші кроки впровадження Нової української школи в Добропільському районі

2018 рік в освіті – це рік великих надій та очікувань, діти разом зі своїми вчителями осягатимуть нелегку шкільну науку уже «Нової української школи».

З метою забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» на 2017-2022 роки і 40 майбутніх першокласників Святогорівської ЗОШ І-ІІІ розпочнуть навчання за новим освітнім стандартом.

Ремонтні роботи тривають і в інших навчальних закладах району.

З минулого навчального року розпочато активне реформування загальної середньої освіти в Україні. У вересні цього року прийнято новий Закон «Про освіту», який затвердив у грудні 2016 року Концепції Нової української школи.

Освітнє середовище буде організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе в класі затишно і безпечно, а кожен клас відображав ту спільноту дітей, яка там навчається. Водночас, є місця, де дитина зможе побути наодинці. Стіни і меблі використовуються для розміщення робіт учнів. Парти в класі будуть переставлятися в залежності від виду роботи.

Вчитель має право на вільний вибір форм і методів навчання, головне успішний результат.

Звичайно, що навчання буде вдалим, якщо до участі у навчально-виховному процесі активно долучатимуться батьки, адже вони – перші вчителі й найкращі знавці своєї дитини. Тому вчителі 1-х класів будуть тісно співпрацювати з батьками першокласників, утворюючи партнерство, в центрі якого знаходиться дитина. Об’єднання зусиль учителів і батьків сприятиме особистісному зростанню дитини і полегшить засвоєння матеріалу.

- Реклама -