На Донеччині підбили підсумки службової діяльності блоку превенції за півроку

Починаючи з профілактики правопорушень на дорогах до припинення домашнього насильства та порушень публічного порядку – в обласному главку співробітники превенції відзвітували про результати роботи за останні 6 місяців. Загалом було виявлено більше 65 тисяч адміністративних правопорушень.

Реагування на повідомлення про правопорушення, забезпечення охорони публічного порядку та робота з дітьми — все це входить до службових обов’язків співробітників превенції.

Сьогодні під час робочої наради керівники управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області проаналізували організацію та результати роботи адміністративно — правозастосувальної діяльності підрозділів поліції регіону.

За перші півріччя співробітниками превенції відділів та відділень поліції області було виявлено більше 65 тисяч адміністративних правопорушень. Майже по всім матеріалам були прийняті рішення.

Найбільша кількість правопорушень була задокументована групами реагування патрульної поліції – майже 31 тисяча. Під час забезпечення публічного порядку та безпеки працівники припинили майже 10 тисяч правопорушень. Матеріали були складені зокрема за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, за вживання наркотичних речовин та інше.

Під час наради розглядалася робота дільничних офіцерів поліції, якими зафіксовано більше 28 тисяч правопорушень. Серед них виготовлення, зберігання, придбання сурогату алкоголю, реалізація алкогольних виробів без відповідних ліцензій, вчинення насильства у родині.

Наприкінці наради були обговорені недоліки роботи кожного підрозділу та поставлені завдання виправлення ситуації в найкоротший термін.

- Реклама -