Схема стара, жертви нові: мешканців Покровського району в черговий раз ошукали шахраї

Мешканка Новогродівки відправила тисячу гривень в якості передплати за замовлений через інтернет-сайт велосипед але так на нього і не дочекалась. А інший потерпілий хотів скористатися послугами фірми, яка нібито виготовляє меблі під замовлення. Складений між чоловіком та фірмою договір не став «гарантом» для замовника і він втратив 20 тисяч гривень.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулась жінка з м. Новогродівка, яка повідомила, що стала жертвою інтернет-продавця. Тисяча гривень дісталась шахраю, який зник одразу після того, як отримав передплату за товар на свою банківську картку, а потерпіла залишилась і без грошей і без замовленого велосипеда.

Ще одну схожу заяву того ж дня прийняли правоохоронці від потерпілого чоловіка, якого ошукали, але на значно більшу суму. Так, постраждалий втратив 20 тисяч гривень через дії працівників фейкової фірми з виготовлення меблів. Як розповів поліцейським чоловік, він знайшов оголошення, в якому фірма обіцяла в короткий термін якісно виготовити й встановити меблі.

«Не довго думаючи, я викликав майстрів до себе додому для замірів. Потім вже на місці ми оформили відповідний договір в якому йшлося про те, що як тільки я перерахую початкову суму – 20 тисяч гривень, моє замовлення піде в роботу і вже через два тижні меблі будуть готові. Я виконав цю умову та коли термін виготовлення і доставки меблів сплинув, я почав хвилюватися та зателефонував майстрам. На моє здивування їхні телефони виявилися вимкненими»,- розказав у відділенні поліції потерпілий.

За обома фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство».

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до даних випадків та попереджають громадян про обережність та пильність під час замовлень в інтернеті.

- Реклама -