Небезпечна знахідка: мешканець Мирнограду здав до поліції 135 набоїв

135 набоїв калібру 5,45 мм знайшов чоловік поблизу залізничного вокзалу в Покровську. Аби не наражати на небезпеку себе і оточуючих, сумлінний громадянин повідомив про знахідку в поліцію. Своїм вчинком чоловік позбавив себе від кримінальної відповідальності.

В той час, коли співробітники групи реагування патрульної поліції Мирнограду патрулювали містом, до них звернувся 53-річний місцевий мешканець і повідомив, що має при собі набої. Чоловік розповів правоохоронцям, що коли вранці він перебував у Покровську, побачив поблизу вантажного відділення залізничного вокзалу підозрілий пакет.

«Підійшовши ближче і розкривши пакет, я побачив в середині предмети схожі на набої. Щоб вони не потрапили до рук злочинців, я забрав пакет із собою. Як тільки я повернувся в Мирноград, одразу поніс «знахідку» у відділення поліції», — розповів громадянин.

Набої були образу ж вилучені правоохоронцями та відправлені на експертизу.

Відповідно до ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України мешканця Мирнограду буде звільнено від кримінальної відповідальності.

- Реклама -