Чергового бойовика звільнено від відповідальності за програмою СБУ

За клопотанням Красноармійської місцевої прокуратури суд звільнив від покарання колишнього бойовика терористичної організації «ДНР».

Встановлено, що мешканець Українська 1982 року народження, у травні 2014 року погодився на пропозицію малознайомого чоловіка та добровільно вступив до лав так званої «ДНР».

«Чоловіка забезпечили військовою формою та відправили нести службу до комендатури «ДНР», яка розташовувалася у будівлі колишньої СБУ. Отримавши автоматичну вогнепальну зброю бойовик здійснював чергування на блокпості одного з контрольно-пропускних пунктів «ДНР». Під час чергування чоловік перевіряв автотранспорт та осіб, що перетинали блокпост. Вже у лютому 2015 року чоловік розчарувався в ідеях «руського миру» та повернувся до рідного Українська, де звернувся до правоохоронних органів та побажав скористатися програмою СБУ «На тебе чекають вдома», — розповів в.о. керівника Красноармійської місцевої прокуратури Сергій Ковальов.

Слідство довело — у бойових діях чоловік участі не брав. Лише чергував на блокпостах. Тож в рамках програми СБУ «на тебе чекають вдома», суд, враховуючи позицію державного обвинувачення, а також те, що чоловік співпрацював зі слідством та сприяв розкриттю злочину, відповідно до ч.6 ст.260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) КК України, звільнив його від кримінальної відповідальності.

За інформацією Красноармійської місцевої прокуратури

- Реклама -