Політична партія «Наш край»: Уряд продовжує політику скорочення субсидій – у бюджеті заклали коштів менше, ніж потрібно

Уряд продовжує практику зменшення субсидій та скорочення кількості отримувачів субсидій. Цього року Кабміном свідомо у бюджеті закладено коштів на субсидії менше, ніж потрібно.

Загальний річний бюджет на субсидії у 2018 році становить 71 млрд грн. Згідно з останніми даними Державної служби статистики України, за січень–травень 2018 року держава перерахувала постачальникам житлово-комунальних послуг у вигляді субсидій 47,62 млрд. грн.

Уряд ще залишається виним за спожиті послуги на суму понад 11 млрд грн. Отже сумарно вже витрачено з бюджету майже 59 млрд грн і це тільки за 6 місяців цього року.

До кінця року залишається усього трохи більше 12 млрд грн або 17,4% від усього бюджету, що вже прогнозовано не вистачить на компенсацію витрат людей.

Окрім того, чиновники вирахували так званих підозрілих отримувачів субсидій у кількості 50 тис. осіб. Уряд й надалі хоче скорочувати кількість отримувачів субсидій, для чого він майже щомісяця вигадує нові правила їхнього надання.

Партія «Наш край» закликає уряд негайно розглянути питання щодо збільшення фінансування субсидій у державному бюджеті. Ми також закликаємо запровадити мораторій на перегляд будь-яких соціальних норм

- Реклама -