«Наш край» розпочав всеукраїнську кампанію збору підписів проти намірів Уряду підвищити ціну на газ

За останні 5 років газ зріс у ціні у 7 разів! І уряд готується під тиском Міжнародного валютного фонду (МВФ) знову підвищити ціну на газ. Чергове здорожчання спровокує інфляцію та зробить бідних ще біднішими.

Потреби населення та ЖКГ у 2017 році становили 17 млрд кубічних метрів газу. А сумарний видобуток українського газу у 2017 році склав 20,5 млрд кубів. Розвіданого українського газу для українців вистачить на 30 років, а потенційного газового ресурсу – на 300–400 років.

Ціну на газ для людей можна не просто утримати, а й навіть зменшити. Для цього потрібно збільшити видобуток українського газу та спрямувати його на потреби людей і ЖКГ, а не олігархів.

Собівартість видобутку ПАТ «Укргазвидобування» становила у 2017 році 1033 грн за тисячу кубів, а населенню ж газ продають за формулою «Дюссельдорф+» – за 6 957 грн за тис. м3.

Щоб збільшити видобуток, потрібно прибрати бюрократію та чиновників-корупціонерів від рішень щодо освоєння газових родовищ.

Разом з тим, газові компанії мають вкладатися у соціальний розвиток територій, де вони здійснюють видобуток. Паралельно держава має стимулювати енергозбереження та скорочення споживання газу.

Влада почала явно шантажувати українців. НБУ каже, якщо не буде чергового кредити від МВФ, то гривня «злетить» до 40 гривень за долар.

Партія «Наш край» закликає владу відмовитись від шантажу українців! Чергове підвищення ціни на газ може призвести до колапсу економіки та соціальної системи.

 

- Реклама -