На Донеччині розпочалась операція «Мотоцикліст — Велосипедист»

Комплекс профілактичних заходів направлений на попередження ДТП за участю водіїв мото-велотранспорту, збереження життя мотоциклістів та велосипедистів та зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

З настанням літнього періоду на вулично-шляховій мережі області значно збільшилась кількість двоколісних транспортних засобів, а разом з ними зросла і кількість дорожньо-транспортних пригод за їх участю.

Мото-велотранспорт — є найбільш доступним і мобільним транспортним засобом. Велосипеди, скутера, мопеди та мотоцикли разом з цим – є досить серйозним джерелом підвищеної небезпеки, а дорожні пригоди за їх участю призводять до тяжких наслідків.

Як показує статистика ДТП, найчастіше неповнолітні або особи похилого віку, користуються двоколісними транспортними засобами не маючи необхідних навичок та досвіду водіння, не знаючи Правила дорожнього руху, безпечно виїжджають на дорогу, и як результат — дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються та гинуть люди.

Необхідно відмітити, що тільки впродовж червня місяця на території Донецької області за участі мото-вело транспортних засобів було зареєстровано 16 дорожньо-транспортних пригод, в яких 3 людини загинули і 14 дістали поранення.

У зв’язку з чим, на даний час на території регіону проводяться профілактичні заходи, метою яких є зниження рівня аварійності серед водіїв мото — вело транспорту.

В рамках профілактичних заходів поліцейські додатково роз’яснюють водіям двоколісних транспортних засобів, як необхідно інформувати інших учасників дорожнього руху про зміну напрямку руху при відсутності світлових покажчиків поворотів, роз’яснюють необхідність обладнання транспортних засобів звуковими і світлоповертаючими сигналами, а саме спереду, білого кольору, по боках оранжевого і ззаду червоного кольору, а також про необхідність використання в темний час доби світлоповертаючих наклейок, які забезпечують видимість велосипедистів на відстань до 400 метрів.

- Реклама -