Де в Покровську можна отримати безоплатну правову допомогу

- Реклама -

 До Дня прав людини в Покровську було проведено семінар для безробітних на тему "Офіційне працевлаштування — мій захист». 

Захід відбувся за участю заступника начальника відділу та головного спеціаліста відділу "Покровське бюро правової допомоги" Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». Цільовою аудиторією в цьому заході стали 13 безробітних.

«Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, можливості отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця, гарантованої виплати заробітної плати, права на щорічну основну відпустку, соціальну відпустку з вагітності та пологів, додаткових відпусток , передбачених Законом України «Про відпустки», працівник не отримує компенсаційних виплат і оплати лікарняного листа, бо вони розраховуються тільки з офіційної, заробітної плати»- відкрив захід юрист Покровського міського центру зайнятості.

Євген Корнійчук, головний спеціаліст у Покровському відділі безоплатної правової допомоги розпочав свій виступ з презентації своєї організації: «Наш відділ є частиною Соціальної програми Уряду України – про систему безоплатної правової допомоги. До функцій таких центрів входить надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги».

Євген Іванович зазначив, що на Донеччині бюро правової доомоги знаходиться у містах Волноваха, Селидове, Торецьк, Костянтинівка, Дружківка, Лиман, Слов’янськ, Бахмут, Добропілля, Олександрівка, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Покровськ, Мангуш. Покровський відділ з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Покровськ, вул. Якира, буд. 2, телефон 05830141, телефон Гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги України 0800213103.

Відвідувачі заходу отримали вичерпні відповіді на запитання.

- Реклама -