У Добропіллі пройшла міжміська онлайн-презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей

Традиційно в третю неділю липня відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Для організації ефективної співпраці служби зайнятості з підприємствами все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.

3 липня 2018 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся міжміський онлайн-захід презентація роботодавців:

ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Білозерське», під час якого спілкувалися представники підприємств та всі бажаючи громадяни м.Добропілля, м.Мирнограда, м.Покровська , смт.Олександрівка.

Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організації онлайн-заходу. Фахівці Олександрівського районного центру зайнятості, Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця.

Подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

- Реклама -