Спортсменка з Мирнограда стала срібною призеркою Кубку України з легкої атлетики

З 28 по 30 червня у Бахмуті мешканка Мирнограда Анастасія Долженко взяла участь у Кубоку України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та ураженням опорно-рухового апарату. Про це журналісти сайта дізналися від тренера Мирноградської ДЮСШ з легкої атлетики Н.Москаленко.

До Бахмута завітали понад 300 спортсменів з 25 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано- Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Спортсмени змагалися у таких видах програми – біг: 60 м, 60 м з бар’єрами, 200 м,  400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту, потрійний стрибок та штовхання ядра.

Анастасія показала добру підготовку і завоювала 2 других місця: II місце на дистанції 400 м та II місце в дисципліні штовхання ядра.

 

- Реклама -