У зв’язку зі спекою на Донеччині діють тимчасові обмеження руху великовагового транспорту

- Реклама -

З метою запобігання руйнуванню дорожнього покриття Державним агентством автомобільних доріг України встановлені тимчасові обмеження та заборона руху для вантажівок, тоннаж яких перевищує визначені вагові норми.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП Донецької області.

Заходи здійснюються згідно з Законами України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

Обмеження не стосуються лише транспортних засобів, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспорту використовуються 900 майданчиків в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків контролюють підрозділи Укртрансбезпеки та поліції Донецької області.

- Реклама -