Олімпійський дух у Родинському професійному ліцеї

З метою розвитку олімпійського руху, поширення ідей олімпізму, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом для учнів Родинського професійного ліцею було організовано низку цікавих та корисних заходів.

З 18 до 21 червня були проведені спортивні змагання з гімнастики, біг на 1000 метрів, футбольний матч і урок-презентація «Історія Олімпійського руху», в якій учні ІІ курсу показали шлях традиції від Древньої Греції до наших днів. Також відбулися тематична вікторина і конкурс стіннівок. Спортивні змагання проходили на міському стадіоні та на новому спортивному майданчику в парку. В проміжках між підходами до виконання вправ, юнаки та дівчата займалися на вуличних тренажерах, тим самим показуючи приклад підростаючому поколінню.

Учасники з юнацьким запалом і максималізмом змагалися за І місце. Нагородження проводили: викладач дисципліни «Захист Вітчизни», педагог з 30-річним досвідом, Кравченко І.А. та переможець Чемпіонату й кубку області, переможець і призер Чемпіонату кубку України, фіналіст Чемпіонату Євразії та бронзовий призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу,  Оріщенко Д.С.  За підсумками всієї спортивної програми І місце посіла команда учнів третього курсу (гр. 1-15), почесне ІІ місце – команда другого курсу (гр. 1-16), а трійку переможців закрила команда першого курсу (гр. 2-17). Переможці в кожній номінації, а також капітани команд отримали від журі призові кубки та медалі.