Імітація крадіжки у Покровську може привести до 8 років за гратами

- Реклама -

На Донеччині покровські правоохоронці затримали зловмисника, який незаконно проник до оселі місцевого пенсіонера, та намагаючись втекти спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження.

До чергової частини Покровського (раніше — Красноармійського) відділу поліції надійшло повідомлення від 66-річного місцевого мешканця про те, що до його будинку проник невідомий. На місце події негайно була направлена група швидкого реагування.

Хазяїн будинку намагався власноруч затримати «небажаного гостя», між ними виникла бійка. Прибувши на місце, правоохоронці з'ясували, що 35-річний місцевий мешканець незаконно через вікно проник в приміщення приватного домоволодіння. Правопорушник пояснив, що проник до будинку на прохання свого знайомого, який просив його зімітувати в цьому домоволодінні крадіжку, запевнивши, що хазяїв не буде. Однак, "незваного гостя" зустрів господар оселі. Достовірність його слів будуть з'ясовувати слідчі під час досудового розслідування.

Наступного дня стан здоров'я хазяїна будинку значно погіршився, і його було госпіталізовано. Лікарі констатували у потерпілого інсульт та забій головного мозку, які мають травматичний характер та були заподіяні потерпілому під час бійки із зловмисником, який проник до його оселі.

Відносно правопорушника відкриті кримінальні провадження відразу за двома статтями Кримінального кодексу України за ч. 1 ст. 162 «Порушення недоторканності житла» та ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Таким чином, "інсценувальник" крадіжки може потрапити за грати на строк до 8 років.

- Реклама -