Футболісти з Мирнограда стали призерами Всеукраїнських змагань

- Реклама -

6 та 7 червня у місті Миргород (Полтавська область) відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч— кубок Кока-Кола» 2017-2018, серед юнаків 2004- 2005 років народження.  Про це журналісти сайта дізналися від тренерів Мирноградської ДЮСШ з футболу С.Мороз та В.Засипка.

Донецьку область представляли учні ЗОШ № 9 — чемпіони області цього сезону. Компанію хлопцям склали команди з Київської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

У перший ігровий день хлопці з Мирнограда зустрілися з командою Дніпропетровської області. Злагоджена гра, відмінний настрій дозволили перемогти суперника 4:0. Голи на рахунку: дубль Юдіна Максима, Трегубова Максима та Птиці Євгенія.

Другий матч хлопці зіграли проти господарів. Втома після довгої дороги і другий матч поспіль дозволили супернику домінувати. Перемога полтавчан 3:1. Голом відзначився Трегубов Максим.

У другому ігровому дні команді з Мирнограда довелося зустрітися з командою Київської області. У складному матчі хлопці перемогли 1:0, гол Юдіна Максима.

У підсумку команда Мирноградської ДЮСШ посіла II місце і гідно представила Донецьку область. Команду нагородили грамотами, футболками та м’ячами.

- Реклама -