Бойовик фейкової республіки вирішив здатися українським правоохоронцям

- Реклама -

Мешканець окупованого Донецька, намагаючись підзаробити, вступив до лав терористів. Однак отримавши перше бойове завдання, вирішив що обрав «не правильний шлях» і добровільно здався правоохоронцям.

Як повідомляє Покровський відділ поліції, минулого дня 41-річний мешканець Донецька звернувся до правоохоронців та повідомив, що має причетність до незаконних збройних формувань. Чоловік розповів, що тиждень тому познайомився із членом ДНР. Новий знайомий запропонував чоловіку вступити до лав терористів, пообіцявши високу заробітну плату.

«Оскільки мені дуже були потрібні гроші, я погодився», — каже донеччанин. Вже через кілька днів новоспечений бойовик отримав «реальне завдання». Він повинен був дістатися позицій українських військових в районі с. Піски та розвідати місце їх розташування, чисельність особового складу та наявне озброєння. Винагородою за успішне виконання такого завдання повинні були стати 5 тисяч російських рублів.

«Побоюючись за своє життя, я вирішив піти до Пісок, але не для того, щоб розвідати, а для того щоб здатися. Мабуть спроба співпраці з терористами – найбільша помилка мого життя», — розповідає чоловік.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські перевіряють його свідчення щодо діяльності у лавах ДНР.

- Реклама -