У Мирнограді, а згодом і у Покровську, створять «Соціальні офіси»

- Реклама -

Невдовзі на Донеччині відкриються чотири соціальні офіси: у Дружківці, Мирнограді, Бахмуті та Миколаївській ОТГ. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook:

«Чотири соціальні офіси невдовзі відкриємо на Донеччині в рамках реалізації проекту «Соціальний офіс»: у Дружківці, Мирнограді, Бахмуті та Миколаївській ОТГ.
Завдяки цьому проекту близько 1,3 мільйона людей області зможуть за спрощеними процедурами оформити та отримати соціальні пільги, допомогу, субсидії, компенсації тощо.

Як доповіла мені Олена Токарева, директор Департаменту соціального захисту населення ДонОДА, нові установи розмістяться в існуючих будівлях управлінь соцзахисту та реконструйованих адміністративних будівлях, що знаходяться на балансі міст. Ремонти та оснащення офісів будуть виконані коштом державного та місцевих бюджетів, а також частково — за підтримки міжнародних організацій.

Крім того, ще шість соціальних офісів працюватимуть на базі ЦНАПів: у Маріуполі, Вугледарі, Костянтинівці, Покровську, Соледарській та Черкаській ОТГ.

У перспективі плануємо відкрити подібні установи і в Авдіївці, Слов’янську, Мар’їнському та Мангушському районах.

Ставлю задачу вивести якість надання соціальних послуг на Донеччині на найвищий європейський рівень».

У роботі «Соціального офісу» максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій – електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації тощо. Проте унікальність цього проекту полягає не тільки в технічних, але й в організаційних рішеннях, адже «Соціальний офіс» покликаний спростити процедури отримання необхідних документів.

- Реклама -