Віднині Святий Миколай має свою резиденцію у Покровську

- Реклама -

Вчора, 12 грудня, на базі Красноармійського педагогічного училища в місті Покровськ відбулося відкриття казкової Резиденції Святого Миколая. Про це повідомляється на сторінці навчального закладу у соцмережі.

Проект «Казкова резиденція Святого Миколая» організовано за ініціативи й підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, аби залучити студентську молодь та громадськість до благодійництва, а дітей познайомити з давніми народними та християнськими традиціями.

У Резиденції Святого Миколая до 18 грудня працюватимуть творчі майстерні, де на маленьких гостей – дітей із малозабезпечених сімей, дітей-переселенців, дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування вихованців «Отчого дому» та дітей з особливими потребами із реабілітаційного центру «Милосердя» – чекають ігрова програма, майстер-класи з виготовлення яскравих прикрас-саморобок, різні конкурси, пісні та ігри.

Тут викладачі і студенти педагогічного училища познайомлять дітлахів з легендами і піснями про Святого Миколая, переглянуть разом із ними мультфільми про нього і, звичайно, напишуть листа з найпотаємнішими бажаннями.

У день Миколи Чудотворця 19 грудня тут урочисто запалять новорічні вогники на ялинці і усі присутні поринуть у казкову феєрію, де кожна дитина отримає солодощі та подарунки від Святого Миколая.

«Цей захід – не лише можливість зробити очікування свята для дітей пільгової категорії радісним, веселим і незабутнім, а й гарна нагода для меценатів, благодійників, усіх небайдужих людей проявити чуйність свого серця та доброту душі», — відмічають організатори.

- Реклама -