Сьогодні в Україні відзначають День журналіста

- Реклама -

Засоби масової інформації є рушійною силою розвитку суспільства. Не дарма їх називають четвертою гілкою влади в країні. Сьогодні, 6 червня, в Україні своє професійне свято відзначають журналісти. Саме ці люди щоденно збирають і розповідають найсвіжіші новини, вловлюють настрій, що вітає у суспільстві, допомагають людям вільно орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі.

Цей день став офіційним святом в 1994 році, коли Президент України підписав Указ, який проголошував нове для України свято, День журналіста.

Цей день був обраний не випадково. Адже саме 6 червня у Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою організацією професійних працівників засобів масової інформації в світі.

Спочатку святковою датою пропонували обрати 15 травня, коли в 1848 році в Галичині вийшла перша україномовна газета «Зоря Галицька», але пропозицію не підтримали.

Журналісти сайту DDK.DN.UA вітають своїх колег по перу зі святом і бажають завжди опинятися в самому центрі цікавих подій, завойовувати симпатію публіки і без перешкод підніматися по кар’єрних сходах.

- Реклама -