Кого затримали на блокпосту у Покровську

- Реклама -

Аби завадити незаконному перевезенню зброї, боєприпасів, вибухових речовин та наркотиків, співробітники Покровського відділу поліції цілодобово несуть службу на території блокпосту. Такі заходи постійно приносять позитивні результати. Тільки за минулі вихідні правоохоронцями виявлено факт незаконного зберігання наркотиків та холодної зброї. Правопорушникам загрожує до 3 років в’язниці.

Минулої суботи, під час перевірки документів 36-річного мешканця м. Білозерськ та огляду його особистих речей з’ясувалося, що чоловік має при собі паперовий згорток з речовиною рослинного походження, зовні схожою на наркотичну. Хазяїн «загадкового» згортку зізнався, що виявлена речовина є марихуаною. Чоловік пояснив, що наркотик він виготовив «для себе» з дикоростучої коноплі. «Іноді я вживаю наркотики просто для підняття настрою», — пояснив правопорушник.

Речовина вилучена та направлена на експертизу.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

А наступного дня на блокпосту був затриманий ще один правопорушник. 22-річний мешканець міста Миколаїв намагався провести непомітно холодну зброю, однак правоохоронці завадили цьому, вилучивши небезпечний предмет. Правопорушник пояснив, що ніж носить із собою для самооборони, а про незаконність своїх дій навіть не підозрював «бо не знав, що необхідно мати відповідний дозвіл».

Виявлена холодна зброя вилучена та направлена на експертизу, а у відношенні його власника відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Таким чином правопорушникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

- Реклама -