У Добропіллі стартувала публічна консультація щодо розвитку зон відпочинку

- Реклама -

Після завчасного призупинення першої публічної консультації у зв’язку з виділенням коштів на реконструкцію одного з об’єктів, активісти  Добропілля відразу розпочали пошук нових питань.

До регіонального координатора Інституту «Республіка» Сергія Калініна надходили звернення з приводу можливості реконструкцій інших зон відпочинку в місті. Про це повідомляє inrespublica.

Для розгляду взяти питання облаштування наступних локацій: центральна площа міста, алея Шахтарської слави, сквер Молодіжний і алея біля будівлі міськради. Консультація проводитися за допомогою ресурсу «Ваша Думка». Інформацію про цей інструмент можна дізнатися під час дискусій, інфогодин, обговорень на круглих столах тощо.

Нагадуємо мешканцям Добропілля, що публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

Проголосувати можна на ресурсі «Ваша Думка» https://vdmk.org/2097 або ж надіславши SMS  на номер +38 (093)-177-00-35 такого змісту: «2097 (пробіл) номер обраної локації»:

1– Центральна площа ім. С. Арутюнова,

2 – Сквер молодіжний (поруч із музичною школою),

3 – Алея шахтарської слави,

4 – Центральна алея біля міськради.

Вартість СМС – за тарифами кожного з операторів.

Консультація триває до 27 червня!

- Реклама -