Студенти з Покровська зустрілися з представниками Литовської республіки

- Реклама -

18 травня на базі Індустріального інституту ДонНТУ пройшла зустріч з представниками Литовської Республіки – командиром навчального полку збройних сил Литви полковником Алексеюсом Гейжевскісом і заступником аташе оборони Литовської Республіки в Україні Міндаугасом Бабонасом. Про це повідомляється на офіційному сайті учбового закладу.

Відвідали захід і студенти та співробітники Донецького національного технічного університету.

Полковник Гейжевскіс детально розповів присутнім про історію Війська Литовського, починаючи від ХІ століття й закінчуючи сучасністю, та про боротьбу Литви за незалежність і її шлях до НАТО. Багато прикладів і різних історій доповідач навів із власного досвіду, і це лише підігрівало зацікавленість зі сторони залу.

Друга частина зустрічі пройшла у форматі «Запитання – відповідь» і була не менш насиченою. Так, питань від аудиторії линуло багато й вони торкалися тих чи інших аспектів військової служби, особистих вражень і життєвої філософії полковника Гейжевскіса, існуючих проблем в Литві та Україні та ін.. Певна річ, не залишилася осторонь і тема сучасного збройного конфлікту на Донбасі. Також слухачі цікавилися перспективами нашої країни у європейському напрямі її розвитку в економічній і військовій сферах тощо.

В цілому, захід вийшов доволі пізнавальним для всіх його учасників. Зіграло свою позитивну роль вміння Алексеюса Гейжевскіса взаємодіяти з аудиторією та прийнятний виклад інформації.

- Реклама -