Школярам Добропілля розповіли про мінну безпеку

- Реклама -

На жаль, жителі Донецької області продовжують страждати та гинути від вибухонебезпечних предметів. Сьогодні виявити боєприпаси можливо будь-де. Піротехніки ДСНС проводять роботи щодо обстеження територій на наявність боєприпасів, однак громадяни повинні бути обізнаними у правилах поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Саме тому фахівці Служби порятунку проводять серед населення масштабну профілактичну роботу. Наближаються літні канікули. Саме тому особливу увагу рятувальники зосередили на підростаючому поколінні. Адже лише за кілька днів сотні дітей підуть на літні канікули. Школярі повинні знати, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Так, 24 травня співробітники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали провели у школах  Добропілля заняття з мінної безпеки.

Рятувальники закликали дітей не гуляти у незнайомих місцях, не торкатися підозрілих предметів та відповідально ставитися до власного життя та здоров’я.  Фахівці ДСНС розповіли учням про різні види вибухонебезпечних предметів та про небезпеку, яку вони в собі містять.

Для того, щоб кожна дитина знала напевне, що робити при виявленні боєприпасів, рятувальники розповсюдили тематичні листівки  з мінної безпеки.

Подібні заходи відбуваються у всіх навчальних закладах області.

- Реклама -