Крокуймо разом до освітніх змін: на сході України стартує освітня програма «Сходини»

 «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» та краудфандингова платформа GoFundEd розпочинають освітню програму «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей.

Основна мета проекту – об’єднати команди, які представляють школи – учнів, батьків, вчителів, громадських активістів – у прагненні втілювати освітні зміни, та спільно з експертами та менторами дати поштовх для розвитку шкіл, а разом з цим – локальних спільнот!

«Сходини» – це дводенна навчальна програма для команд, що відбуватиметься у 14 містах Донецької та Луганської областей. Протягом двох днів учасники зможуть розробити освітні проекти та розвинути навички з дизайну-мислення, проектного менеджменту, фандрейзингу та командної роботи. По завершенні дводенної спільної роботи, шкільні команди отримають менторський супровід у розробці та втіленні своїх проектів.

До участі у програмі запрошуються команди, які представляють школи, що прагнуть втілювати освітні зміни на місцях. Кожна школа з Донецької та Луганської областей може взяти участь, а для цього потрібно:

  • сформувати команду школи (3-4 людини з однієї школи – учні, вчителі, батьки, громадські активісти).
  • зареєструватись – реєстраційна форма
  • бути готовими реалізувати свій проект – підготувати для запуску на платформі GoFundEd, інформаційно зацікавити своїм проектом лідерів думок, спільнот і залучитися їхньої підтримкою.

Програма «Сходини» стартує 15 червня у місті Слов`янськ. Організатори заходу завітають також до Добропілля (20-21 липня), Покровська (24-25 липня) та Новогродівки (27-28 липня).

Більш детальну інформацію про «Сходини» можна знайти на сайті.

Також усі вопроси можна задати Ліна Мачульська, PR-менеджер GoFundEd, [email protected], 0984816599 або Олександра Пєтушкова, координаторка програми «Сходини» [email protected], 0632618990.

 

- Реклама -