Підприємства Покровського району перевіряють щодо дотримання законодавства про працю

- Реклама -

Вчора, 23 травня, під час апаратної наради Покровської районної державної адміністрації голова комісії з припинення Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Аржавітіна Неля Вікторівна доповіла про співпрацю щодо захисту соціальних гарантій найманих працівників та наближення послуг з питань пенсійного забезпечення громадянам за місцем їх проживання.

Під час виступу Неля Вікторівна відзначила стан взаємодії органів місцевого самоврядування та соціальних партнерів при здійснені заходів спрямованих на виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю роботодавцями Покровського району. Також керівник повідомила про хід виконання Меморандуму зі створення дистанційних робочих місць з надання послуг пенсійного забезпечення.

Підсумовуючи, Неля Вікторівна звернула увагу на необхідності активізації та координації подальшої спільної роботи управління та місцевої влади спрямованої на захист прав працівників, розширення та вдосконалення сфери надання соціальних послуг населенню.

- Реклама -