Керівникам та вихователям пришкільних таборів у Покровську розповіли про пожежну небезпеку

- Реклама -

Вже зовсім скоро в школах продзвенять останні дзвоники та закінчиться черговий навчальний рік. У багатьох навчальних закладах розпочнуть свою роботу пришкільні табори. Це чудова можливість для хлопчиків та дівчаток не розлучатися із друзями та весело провести час. Разом з тим, подібний відпочинок повинен бути абсолютно безпечним для дітей.

Так, вчора, 21 травня, фахівці 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели зустріч із керівниками та вихователями пришкільних таборів у Покровську.

Під час засідання рятувальники звернули увагу на основні норми та стандарти пожежної безпеки, яких потрібно додержуватися в місцях із масовим перебуванням людей. Для того, щоб кожен працівник пришкільного табору знав порядок дій у разі виникнення пожежі, фахівці ДСНС влаштували практичне заняття з роботи з вогнегасником. Кожен вихователь спробував самотужки загасити умовну пожежу.

Під час бесід рятувальники разом з освітянами обговорили ряд екстрених ситуацій, які    можуть виникнути під час функціонування пришкільного табору, та разом знайшли шляхи  їх вирішення.

Також, фахівці ДСНС надали корисні тематичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності.

- Реклама -