«Миттєвості нашого життя»: мешканців Покровська запрошують обрати переможця глядацьких симпатій у фотоконкурсі

- Реклама -

В цьому році мешканці Покровська відзначають 125-річчя з дня народження Марка Микитовича Залізняка – нашого земляка, фотографа-аматора, краєзнавця.  З метою вшанування пам’яті фотолітописця відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини спільно з Покровським історичним музеєм було оголошено про проведення відкритого фотоконкурсу «Миттєвості нашого життя».

Протягом квітня місяця всі охочі мали змогу прийняти участь у фотоконкурсі і надати свої роботи. 1 травня розпочався другий етап конкурсу – оцінювання робіт кваліфікованими членами журі. Для участі місцевими жителями було надано 41 роботу, з яких сьогодні в Покровському історичному музеї створена виставка «Миттєвості нашого життя».

Організатори конкурсу пропонують мешканцям міста долучитися до обрання кращої роботи в номінації «Глядацькі симпатії». Зробити це можна завітавши до історичного музею, та проголосувавши за фотографію, яка сподобалась саме Вам.

Обрати кращу фотографію можна і на офіційній сторінці фотоконкурсу в соціальній мережі Facebook «Миттєвості (https://www.facebook.com/groups/229125047650430/ ).

Виставка буде діяти до 1 червня, віддати свій голос за кращу роботу можна до 30 травня.

Підведення підсумків фотоконкурсу та проголошення переможців відбудеться 1 червня у сквері Соборному в рамках святкування фестивалю «Залізняк-fest».

- Реклама -