Мешканці Покровської оперзони продовжують потрапляти на гачок до шахраїв

- Реклама -

Не зважаючи на те, що в засобах масової інформації ведеться постійна інформативна робота щодо запобігання інтернет-шахрайства, мешканці Покровська й прилеглих міст продовжують втрачати свої гроші.

Так, до чергової частини Покровського відділу поліції звернулась 32-річна місцева мешканка із заявою про те, що невідомі заволоділи її грошима. Було встановлено, що жінка, збираючись на кілька днів до столиці, вирішила забронювати там житло. Потерпіла знайшла на сайті з нерухомості оголошення, в якому чоловік пропанував квартиру подобово. Ціна за знімання влаштувала покровчанку і вона домовилась із «власником» житла про бронювання.

Жінка перерахувала тисячу гривень на банківську картку незнайомця, та як тільки гроші опинились на його рахунку, оголошення про квартиру зникло разом із його власником. Потерпіла не змогла більше зв’язатися із орендодавцем і прийшла за допомогою в поліцію.

А 34-річна жителька Покровського району замовила в інтернеті батут для своєї дитини. Спочатку потерпіла зідзвонилася із продавцем, домовилась про ціну і умови отримання товару, однак так на нього і не дочекалась. Постачальник виявився шахраєм і зник одразу після отримання передплати.

За всіма фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 3-років обмеження волі.

- Реклама -