Покровський центр зайнятості переходить на абсолютно нові принципи роботи

- Реклама -

7 грудня директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом 11 місяців поточного року».

В ході брифінгу Микола Іванович ознайомив журналістів зі станом ринку праці на теперішній час, розповів про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за 11 місяців поточного року.

На початку заходу Микола Іванович ознайомив присутніх зі станом ринку праці та професійно-кваліфікованим складом зареєстрованих безробітних: «Протягом 11 місяців поточного року на обліку перебувало 2062 безробітних, з яких 733 особи працевлаштовано. Станом на 1.12.2016 в Покровському міському центрі зайнятості на обліку перебуває 393 безробітних ».

Центр зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо відбору персоналу абсолютно безкоштовно. Микола Толмачов наголосив на організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, на яких безробітні особи мають можливість ознайомитись з умовами роботи на місцях підприємства та отримати додатковий дохід. Так протягом 11 місяців 2016 року участь в громадьських роботах прийняли 530 безробітних осіб, Покровським міським центром зайнятості Донецької області на громадські роботи витрачено 191,6 тисяч гривень.

В своєму виступі Микола Іванович зробив акцент на впровадження нових методів роботи. В 2016 році впроваджена нова форма навчання безробітних- дистанційне навчання, яке було організоване в Донецькому національному універсітеті, який зараз знаходиться в місті Винниця. За цією формою 3 особи пройшли навчання та в подальшому працевлаштовані. Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 312 безробітних, з них 16 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 3 безробітних належать до категорії « учасник АТО» Усі безробітні навчалися під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є сприяння безробітному в організації власного бізнесу. В поточному році 4 безробітних стали підприємцями, 3 з них є учасниками АТО. Їм було виплачено одноразову допомогу по безробіттю у розмірі більше 86,4 тис. грн.

« Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема, всі закупівлі в центрах зайнятості (як товарів, так і послуг) відбуваються відкрито – через систему «Прозоро», – зауважив Микола Толмачов.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

- Реклама -